Hakkımızda

2000 yılından beri çeşitli ticaret alanında çalışma tecrübemizle 11 Nisan 2017’de Maksul Gıda İnş. Giyim Tic. Ltd. Şti. unvanıyla perakende sektöründe kuru gıda satışını ilk defa Esenyurt Kuzuyolu’nda açtığımız mağazayla başlamıştır. Maksul, kısa sürede şube sayısını arttırarak sektörün önde gelen markaları arasında yerini almıştır.

“Haydi Maksul Zamanı” ilkemizle müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla Maksul Gıda çığır açmıştır. Tüm şubelerimizde temiz, kaliteli, hijyen standartlarına uygun ve güler yüzlü personelimizle müşterimize hizmet vermekteyiz.

Maksul Gıda olarak alanımızda uzman kadromuz ile önce İstanbul olmak üzere Türkiye geneline ve dünyaca tanınmış marka olmayı hedefliyoruz.


Mizyonumuz - Visyonumuz

  • - Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

  • - Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

  • - Yurt içi mağazalar zincirini büyüterek perakende sektörünün en çok tercih edilen markası olmaktır.

  • - Perakende sektöründe Türkiye ve dünyada ürün kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet veren sektörün önde gelen markası olmayı hedefliyoruz.


Logomuzun Hikayesi

Maksul Gıda olarak logomuzu dağ keçisinden ilham alarak tasarladık. Dağ keçisi Anadolu’da göçebe hayatın yaşandığı dönemden günümüze en çok sevilen hayvanı olmakla birlikte göçebe olan toplumların sembol olarak flama, mühür ve yüzüklerinde kullandıkları hayvan figürüdür. Dağ keçisi çok çalışkan bir hayvandır bu yönüyle karıncalara benzetilebilir. Rızkı için gece gündüz çalışır. Ve en taze ota ulaşan ilk hayvandır çünkü en tepede o vardır

Bizde Maksul olarak %100 Anadolu’nun bereketli topraklarından çıkan lezzetleri siz değerli müşterilerimize ulaştırmak misyonuyla çıktığımız bu yolda kocaman bir aile ve marka olarak mahalle semtlerimize komşu olmaya ve hizmet etmeye çalışacağız!